BANES me QIRA ne LAGJE SPITAIT te HOXHA*

Jepet me qera nga: A.P."ACCESS"-Sali 27 Gsh 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: L.Spitalit
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me Qira ne Lagje te Spitalit te Hoxha ne katine e 6, e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

- Dhome e dites , me kuzhine,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- 2 Terasa,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim