BANES me QIRA ne LAGJE SPITALIT afer VIVES*

Jepet me qera nga: A.P."ACCESS"-Sali 13 Pri 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagje Spitalit
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne Lagje Spitalit afer Vives e mobiliuar ne tersi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

- Dhoma e dites me kuzhine,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- Terasa,
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
045/ 666 586
049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim