BANES me QIRA ne LAKRISHT te BANESAT e SHQIPRIS*

Jepet me qera nga: A.P."ACCESS"- BESIMI 18 Sht 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lakrisht
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne Lakrisht ndertim i ri te banesat e shqipris ne katin 3, e mobilur ne tersi me kushte shum te mir banimi dhe ka kete renditje:

- Dhoma dites me kuzhine,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- Terasa,

- Banesa leshohe per fmiljar dhe femra te punsuara.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim