BANES me QIRA ne QENDER te HOTELI GRAND*

Jepet me qera nga: A. P. "ACCESS" - Burimi 10 Sht 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Te Hoteli Grand
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
banes me qira ne qender te Hoteli Grand ne Soliterin Avalla, ne katin e 1, e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje:

- Sallonin,
- 2 dhoma te gjumit,
- Kuzhinen, dhe
- Banjon.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim