BANES me QIRA ne ULPIAN mbrapa AAK-es

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: A.P."ACCESS"-Burimi 29 Gsh 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne Ulpin mbrapa AAK-es, eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje:

- 1 dhom,
- Kuzhinen ku ka te vendosur ne to edhe nje kauq,
- Banjon, dhe
- Ballkonin.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim