BANES me QIRA te NEN KALIMI

Jepet me qera nga: Zymer 02 Pri 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: te nen kalimi
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira te nen kalimi banesa eshte e lir prej dates 10 marsit . ne kati 1.ka kushte shum te mira banimi dhe ka kete rendtije


- Dhom dite
- Dhom gjumi
- Kuzhin
- Banjo


Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
049/619 666
049/ 619 666 Viber
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim