BANES me QIRA te PANDORA afer QAFES

Jepet me qera nga: A.P."ACCESS" Donjeta 08 Sht 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ndertim i Ri, eshte ne hyrje te Arberis afer qafes, eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje:

- Sallon me kuzhine,
- 1 dhom te gjumit,
- Banjon, dhe
- Ballkonin.

Qmimi negociohet

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim