BANES me QIRA te QAFA ne Objektin PANDORA

Jepet me qera nga: zymer 27 Shk 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qafe
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Banesat eshte e mobiluar dhe rregulluar ne menyr bashkohore, ka uje 24, banesa eshte ne nje objektin Pandora Tawer te shkallet e Dragodanit afer Qafes, eshte ne perkujdesje te sigurimit 24 ore, dhe kane kete renditje:

Njera:
- Sallonin me Kuzhine, dhe nje tavolin pune ne kend,
- 1 dhom te gjumit,
- Banjon, dhe
- Ballkonin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 619 666
038/ 558 087

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim