BANES me QIRA te QAFA ne RRUGEN UCK-es

Jepet me qera nga: Zymer 01 Tet 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: qafa
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne Rrugen UCK-es, perball bankes Rrifesen te Restaurant Derada, eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje:

- Sallonin me Kuzhin,
- 2 dhom te gjumit,
- Banjon, dhe
- Ballkonin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049/ 619 666
038/ 558 087
e-mail: access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim