BANES ne QENDER perball HOTEL GRANDIT

Jepet me qera nga: Zymer 27 Pri 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera e pershtatshme per banim dhe eshte e mobiluar ne teresi gjendet ne katin e 4 ne qender perball hotel Grandit , banesa ka kete renditje


-salloni
- 2 dhoma
- Kuzhina me trapezari
- banesa ka dy ballkona
-banjon

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049/ 619 666
038/ 558 087
e-mail: access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim