BANESA 105m2 ME QIRA NE ``MATIN 1`` URGJENT

Jepet me qera nga: epir 11 Jan 00:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Mati 1 ,
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka kete renditje >
Dhoma dites me Kuzhine ,
3 Dhoma Gjumi ,
2 Ballkona,
1 Banjo ,
1 WC ,
1shpajz,

Banesa ndodhet ne pjesen jugperendimore , dhe nuk ka ndertim ne afersi .
Banesa ipet me qera vetem per familjar .
Banesa eshte e pamobiluar dhe qmimi mundet te jete me marrveshje nese mirret per qendrim minimal 15 muaj .

Banesa mundet te posedoj edhe garazhen , por ne kete qmimi nuk perfshihet garazha ,
Qmimi i garazhes eshte 30euro ne muaj .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim