BANESA IPET ME QIRA

Jepet me qera nga: BANESA ME QIRA 14 Gsh 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon:

1. Dhomë ditore (sallon)
2. Kuzhin me trepezari
3. Dhomë e fjetjes per femije
4. Dhome e fjetjes per te rritur
5. Banjo
6. WC
7. Teras (ballkon)
8. Shpajz
9. Koridor

Banesa është e mobiluar me nje shtrat dysh ne dhome te fjetjes, dy shtreter ne dhomen tjeter te fjetjes dhe ne salon ka 3,2 dhe 1 qe shtrihen Banesa gjindet në Dardani ne objektin e Kurrizit.
Banesa eshte rinovuar, ka ngrohje qendrore , etj. Prioritet: qiftat, familjar, studentet femra me kohë min. 12 muaj_
PER KONTAKT JU LUTEM THIRRNI:
044 186468
049 186468 (VIBER)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim