BANESA JEPET MENJEHERE ME QERA

Jepet me qera nga: Banesa 15 Pri 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjja Dardania ne Prishtine
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet menjehere Banesa me qera ne lagjen Dardania ne Prishtine. Banesa eshte e mobiliuar mire dhe ka tri dhoma: Dhomen e pritjes, kuzhinen dhe dhomen e fjetjes, Banjo, Korridor dhe dy Ballkone.
Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim