BANESA LUKSOZE ME QERA PERBALLE EULEXIT

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 15 Sht 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Sheshi "Zahir Pajaziti";Perballe Eulex-it
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Qender perballe Eulexit afer Hotel Grand.Banesa eshte ne katin e 4 dhe ka siperfaqe prej 50m2 ,nje dhome gjumi,sallon,kuzhine, banjo dhe ballkon.Qmimi:300euro.

**** Lokacioni i Agjensionit:Afer Hotel Grandit ne Sheshin "Zahir Pajaziti",perballë Eulex-it. ****

**** https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE ****

**** agzogu@hotmail.com ****

**** 044/888-801 (+VIBER) ****

**** 049/888-801 ****

**** 038/244-419 ****
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim