BANESA LUKSOZE TË PARKU QUTETIT APARTMENT FOR RENT

Jepet me qera nga: Ekrem 02 Tet 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qera per staf nderkombetar banesen moderne dhe exklusive 85m2 ne katin 5. , Sallon, Kuzhine, .2 Terrasa . nderlidhet ne te 2 anet e objektit me pamje atraktive (te pa penguar me objekte tjera) full me kuzhina tv Lcd 45 inch edhe shum sene tjera. eshte i qete dhe tejet modern, Alarm dhe masa sigurie, Lagje e qete dhe moderne e qytetit. E gatshme per banim. Direkt nga pronari, ju lutem na kontaktoni permes email-it Info in Qmimi me faktura 600 € Qmimi pa faktura 500€ Merke77@gmail.com Tel:049-522-439 ENGLISH: Penthouse apartment for rent in Prishtina, 85m2 Number of rooms: 2 Bedrooms: 1 Living room:1 Kitchen:1 Bathrooms: 1. Terrace: 2 .Beautiful Penthouse, exclusive penthouse- apartment with a beautiful view over the Park of Prishtina. Fully equipped with new kitchen Tv 45 inch and other stuff.new elevator. Brand new buildind. If you are interested, please write us email Price for rent 600 € with bills Price for rent 500€ without bills Merke77@gmail.com Tel: 049-522-439
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim