BANESA ME QERA NE DARDANI E RENOVUAR

Jepet me qera nga: Gresa 09 Sht 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen Dardania tek busti I Bill Clintonit
Banesa ka : SALLONIN ME TRAPEZARI
KUZHINEN E NDARE ME SHPAJZE
DHOME TE FJETJES
BALLKON BANJO KORRIDOR. Banesa eshte e pajisur me ngrohjen e qytetit eshte e renovuar dhe e mobiluar.. Cmimi 280 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim