BANESA ME QERA NE QENDER TE PRISHTINES

Jepet me qera nga: Gezim 11 Mar 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Agim Ramadani
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne zonen "Qendra1" afer hotelit "Swiss Diamond".Banesa ka 60m2,kati i 3(posedon lift),ka 2 dhoma gjumi,sallon me kuzhine,koridor,banjo,ballkon.Eshte e renovuar dhe e paisur me te gjitha elementet e nevojshme.Banesa ipet me qera me se paku per 1 vit.
Tel:+37744163230(Viber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim