BANESA ME QERA TE KOMUNA E RE

Jepet me qera nga: kastriot 15 Nën 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan te komuna e re
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet perball meridianit eshte 68m2 e mobiluar.
Banesa ka nje dhome gjumi , dhoma dites me kuzhine, shpaiz, banjo dhe ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim