BANESA ME QERA TE MENSA STUDENTAVE

Jepet me qera nga: Ramadan sadikaj 10 Pri 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: BANESA ME QERA TE MENXA E STUDENTAVE
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me QERA qmimi eshte 200eu me gjitha shpenzimet. ..me higjen.me uij.me nxemje.LESHOHET VETEM PER FAMILJAR DHE VAIJZA...me agjensione nuk bashkpunoim....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim