BANESA ME QERA-te komuna e re-250 euro

Jepet me qera nga: FERASETE KASTRATI 17 Sht 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: arberia-te komuna e re-Dragodan
Sipërfaqe: 47 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
ipet banesa me qera ne dragodan te komuna e re ,ndrtimi i ri nga kompania ARBERIA. i ka 47 metra katror..gjindet ne katin e 6 numri 47.posedon ashensor funkcional dhe dera e hymjes te ndrteses hapet me qip[kartela].e ka edhe nxemjen qendrore te veten funkcionale.ju lutemi qe te na kontaktoni ne numrin 044-115-690 dhe me wiber+37744115690 ne qdo kohe...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim