BANESA ME QERA

Jepet me qera nga: zeqiraj 02 Dhj 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: kodra e diellit II
Sipërfaqe: 60.4 m2
Komuna: Prishtinë
JAP BANESEN ME QERA 2 DHOMA DHE KUZHINE 60.4metra katror kati i trete.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim