BANESA ME QERA

Jepet me qera nga: avdi 21 Mar 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: KODRA E DIELLI II OBJ3/22
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOJ BANESEN ME QERA 2 DHOMA, KUZHINE SHPAJZ DHE HAPSIRE NDIHMESE...
BANESA ESHTE E MOBILUAR . NDODHET NE KATIN E TRETE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim