BANESA ME QIRA

Jepet me qera nga: Driton 19 Gsh 01:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bill Clinton A1 16
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen, e cila gjendet perball Santes mbi spagetaria Toni.

Banesa eshte e re, eshte komplet e mobiluar dhe perbehet prej:

– sallonit,
– 3 dhoma gjumi,
– kuzhina,
– 2 banjo,
– koridori dhe
– ballkoni.

Banesa gjindet ne katin e 4 dhe posedon edhe liftin.

Banesa leshohet vetem per familjar, te punesuar, ( Jo per studenta ).

BANESA LIROHET NGA DT. 30.08.2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim