BANESA ME QIRA 85M 270E TE KOLEGJI FAMA

Jepet me qera nga: fidan ibrahimi 27 Dhj 05:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
ipet banea ngjit me hotel siruin te sllovenija e sporteve

85m
SALLON
KUZHIN
KORIDOR
dy DHOMa GJUMI
BALLKON
BANJO,KATTI 4
KREJTSISHT TE MOBILUME,IPEN EDHE PER E STUDENTE
ka 270e

044643218 dhe viber 044643218
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim