BANESA ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT

Jepet me qera nga: DA VINCI 16 Maj 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Banesa me qira ne Bregun e Diellit, afer QMF (ambulantes)
Banesa gjindet ne Katin 1, 50 m² dhe ka ketè renditje:
Sallon me kuzhinè,
1 dhomè gjumi,
Banjo,
Ballkon.
Ka nxemje qendrore me qytet, parking te mjaftueshem, gjelbrim etj.
Çmimi: 220 euro.

Kontakti:
Tel/Viber 045 951358
049 882380
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim