BANESA ME QIRA NE DARDANI #3970

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: DARDANI
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Dardani, Banesa ndodhet te Bashkesia e 3-të Lokale, banesa ndodhet ne katin e 2-të, ka ashensor dhe nxemje qendrore, çmimi 300 (i negociueshem), banesa ka këtë renditje:

1 sallon
1 kuzhin
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim