BANESA ME QIRA NE EMSHIR (KALABRI)

Jepet me qera nga: Mentor 29 Sht 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa me qira ne lagjen emshir, kulla e 1 e arabve, 2 dhoma te fjetjes, sallon, kuzhine, wc, 2 ballkona. E mobiluar dhe e gatshme per banim. Gjendet ne katin e trete. Çmimi 250 euro. Kontaktoni ne 044717748
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim