BANESA ME QIRA NE MAT1- LAGJE TE SPITALIT

Jepet me qera nga: DRENI 03 Nën 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: MATI 1
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
BANESA NE QIRA NE MAT 1-LAGJE TE SPITALIT
Mbrapa banesav Royal
Banesa posedon

2 dhoma gjumi
Banjo
Sallon dhe kuzhin
Ballkon
Garazhd
Nxemje qendrore
Uj 24 or
Mirmbajtje te objektit dhe liftit
Qmimi: 450
Nese i nevojitet garazhda + 50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim