BANESA ME QIRA NE ULPIANE TE AAK-ja

Jepet me qera nga: Aldi 20 Gsh 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
IPET BANESA ME QIRA NE ULPIANE AFER AAK PERBALL ME BENAFIN.BANESA OSHE KOMPLET DUKE U RENOVU DHE TE VENDOSURA MOBILET E REJA. NGA 1 SHTATORI BANESA OSHT E GATSHME PER BANIM.VENDI SHUM I BUKUR KA QETSI PARKING DHE I PLOTSON GJITHA KUSHTET PER NJE FAMLJE.KA 2 DHOMA GJUMI SALLON BALLKON DHE BANJO. IPET ME QIRA PER FAMILJAR. tel 044263843 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim