BANESA ME QIRA NE VELLUSHË

Jepet me qera nga: Capital ring 25 Gsh 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: VELLUSHË
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Vellushë, Banesa ndodhet në rrugën “Ismajl Dumoshi”, Banesa ka klimë, ujë 24h, Shpenzimet e ujit dhe të mbeturinave i paguan pronari, çmimi 260 (i diskutueshem), ndodhet ne katin e 5-të, dhe ka këtë renditje:

1 sallon
1 kuzhin
1 dhom gjumi
1 banjo
1 ballkon
1 shpajz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim