BANESA ME QIRA TE AVALLA NE QENDER

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Pronaplus 31 Jan 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
JEPET ME QIRA BANESA NE QENDER TE" AVALLA"
PERBEHET PREJ SALLON ME KUZHINE DHE 2 DHOMA GJUMI
E MOBILUAR MIRE
QMIMI 450E
045534717
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim