BANESA ME QIRA TE HOTEL SIRIUS €35/NATA €230JAVA

Jepet me qera nga: VALDET 04 Gsh 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Apartamente në Prishtinë për kohë të gjatë dhe të shkurtë, të mobiluara plotsisht me çmime të volitshme .

Mund te na gjeni ne faqen zyrtare
www.dodonaapartments.com

Dhe gjithashtu në Facebook
facebook.com/dodonaapartments

Lokacioni
Adresa:
Rruga: Tringë Smajli 40/60
10000 Prishtina, Kosovo
MBRAPA HOTEL SIRIUSIT

Per me shum info kliko ketu
http://dodonaapartments.com/en/apartments/single/Cozy-dodona-apartment-54-in-pristina/short-term

ÇMIMI DHE OFERTA
• Çmimi ditor: €35/night
• Çmimi javor: €/week
• Çmimi mujor me marrveshje


KARAKTERISTIKAT:
•SIPERFAQJA 45 m2
•1 DHOMA
•KUZHIN
•BANJO
•KORIDOR
•TAVOLIN NGRENIE
•FRIGORIFER
•SHPORET TE RRYMES
•MAKIN TE RROBAVE
•NGROJE QENDRORE


PAISJET SHTES QE POSEDON APARTAMENT
•FLAT SCREEN TV (KUJTESA)
•WI-FI
•TUALET
• ASHENSOR
• PEGULL DHE BORDI I HEKUROSJES
•QASJE PER HENDIKAP
•THARSE FLOKESH
•VARESE RROBASH
•PESHQIRA
•MBULOJA
•SHAMPON
•LETER TUALETI
•PARKING NE GARAZH
•UJ 24 OR NE DITE


JEMI TE INTERESUAR TE BASHKPUNOJM ME TE GJITHA AGJENSIONET QE MERREN ME QIRA, Ju dote fitoni 10% te shumes FINALE ,per qdo klient qe sillni per koh te shkurt ne DodonaApartments, kurse per koh te gjatë si pas marrveshjes.

Me Respekt!
Dodona Apartments

NA KONTAKTONI
Mob 📞 +377 (0) 45 66 66 56
VIBER +377 (0) 45 66 66 56
whatsApp +377 (0) 45 66 66 56
web: www.dodonaapartments.com
E-mail:✉ info@dodonaapartments.com
Faleminderit për bashkpunim

PER ME SHUM INFO VIZITONE WEB FAQEN TON
www.dodonaapartments.com
www.DodonaApartments.com
www.DodonaApartments.com
www.DodonaApartments.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim