BANESA ME QIRA afer FAK. FAMA mbrapa Hotel SIRIUS

Jepet me qera nga: 045 19 Nën 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Organizimi i baneses:
– 1 dhome + kuzhine
– 1 banjo
– koridor
– 2 ballkonë
– Apartmenti është i mobiluar dhe i pajisur me produkte moderne .

sherbimet publike jane te paguara (uji, mbeturinat, shpenzimët e perbashkta, ashensori)

Edhe Kabllovik + Internet eshtë i paguar

perjashtim rryma duhet të paguhet nga qiramarësi

⏩ 045 30 40 00 ose Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim