BANESA ME QIRA

Jepet me qera nga: Refik 03 Shk 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj Banesën me Qira në Qendër afer Hotelit Grand, kati - I - , me sip.70 m2 dhe e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim