BANESA MODERNE E MOBILUAR TE 'GIZI' BREGU DIELLIT

Jepet me qera nga: Arianit 21 Dhj 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit, Zona e Perendimit
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera banesen 3 dhomeshe ne lagjen Bregu i Diellit - Zona e Perendimit, perballe konvikteve dhe prane Qendres Tregtare.

PRONARI ARIANITI 044 314 313

Renditja e baneses eshte:

- Salloni
- Trapezarija
- Kuzhina
- Koridori
- Dy banjo
- Shpajzi
- Dy dhoma te fjetjes
- Ballkoni

Banesa ka nxemje qendrore me Termokos
Rezervuar te ujit ne rast te ndaljes eventuale nga ujesjellesi
Klime

Banesa ka plan shume modern, eshte ndertim i ri dhe e mobiluar. Ka ndriqim natyral shume te mire me diell te mjaftueshem gjate gjithe dites si dhe pamje fenomenale nga ballkoni. Ambienti perreth lagjes eshte i gjelberuar dhe ka parking te mjaftueshem per vetura si dhe kompleksin e lodrave per femije.

Pronari 044 314 313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim