BANESA NE BREG DIELLIT TE SHKOLLA ISMAJL QEMAJLI

Jepet me qera nga: DRENI 26 Tet 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: BREG DIELLIT
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
LESHOHET BANESA ME QIRA NE BREG DIELLIT TE SHKOLLA ISMAJL QEMAJLI BANESA GJINDET NE KATIN E 3 DHE POSEDON

1 SALLON KUZHINE
2 DHOMA GJUMI
1 KORIDOR
1 BANJO
1 SHPAJZ
2 BALLKONANuk ka shpallje të vizituara
Në fillim