BANESA NE DARDANI E RENOVUAR

Jepet me qera nga: Gresa 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qirra ne lagjen Dardania. Hymja te furra buka afer bill clintonit.
Banesa eshte e renovuar.
Banesa posedon:
1. Dhome te ndejes me ballkon dhe trapezari
2. Kuzhine te ndare qe mund te vendoset edhe trapezaria
3. Shpajze
4. Dhome tjeter te fjetjes
Dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim