BANESA PER QIRA LLAKRISHT

Jepet me qera nga: Skender 23 Mar 00:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Banes per qira ne Lakrishte
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne Lakrishte te sheshi Bill Clinton 24 ore uje ka kuzhinen banjon 1 dhome gjumi dhe ndejes eshte pershtatshme per familje ka lifte ka tv machin te larjes etj per me shume info call 049 257 305banesa lirohet 24/03/16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim