BANESA për PUSHIME VERORE në PRISHTINË

Jepet me qera nga: Viki 21 Gsh 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
BANESA për PUSHIME VERORE në PRISHTINË
Banesa Me Qira / Apartments For Rent / Ferienwohnung zu Vermieten
Lëshojm banesa me qira në lagjen Dodona të parku i qytetit.
Kemi garsoniere , 2 dhomëshe , 3 dhomëshe
Banesat janë me kushte Moderne dhe te mobiliuara dhe me gjitha paisjet e duhura.
Per Informata 045 30 40 00 ose ---> info@banesameqira.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim