BANESAME QERA NE MATIN 1

Jepet me qera nga: Prona PLUS Sot 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 89 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshohen dy banesa me qira ne mmatin 1
Te dy banesa gjinde ne katin e 3
Njera ka dy dhoma gjumi
Dhe salllon me kuzhine
Banjo teras qmimi 270euro
Tjetea ka sallon me kuzhin 1 dhome gjumi
220e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim