BANESE DHE LOKAL ME QIRA

Jepet me qera nga: BESNIK 01 Dhj 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
LESHOJ BANESE DHE LOKAL ME QIRA AFER SHKOLLES TEKNIKE ME KUSHTE SHUME TE MIRA, QMIMI SIPAS MARREVESHJES,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim