BANESE DY DHOMESHE NE SHESHIN BILL KLINTON

Jepet me qera nga: Fadil 31 Gsh 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
E mobiluar . Shume lire dhe shume e mire. Per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit 045979726
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim