BANESE E RE ME QERA PRAPA TEATRIT KOMBETAR

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 04 Nën 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender,prapa teatrit kombetar
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne rrugen "Tringe Smajli".Banesa eshte e re dhe gjendet ne katin e pare, ka 2 dhoma gjumi,sallon e kuzhine,ballkon dhe banjo.Ka siperfaqe prej 75m2.Mobiljet jane te gjitha te reja , te pa perdorura deri me tash.Qmimi 400Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim