BANESE EXTRA E MOBILUAR ME QIRTA TE DAWIDOFI AKTAS

Jepet me qera nga: Teuta 19 Pri 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Te Qerimi 1
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qera banesen e cila gjendet mbi sallen 1 tetori me saktesisht tek Restaurant Dawidofi. Banesa eshte ne katin e trete (3), posedon ashensorr fonskional eshte e mobiluar ne terssi dhe ka kete renditje;

sallon
kuzhine
banjo (me dritare)
ballkon
koridor

P. S. Banesa posedon uje 24 ore si dhe ngrohje qendrore individuale (me rrymë).

Eshte e preferueshme per nderkombtar apo qiftë- familje

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
044 856 526
e-mail:
search-agency@live.com

o. Fb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim