BANESE IPET ME QIRA

Jepet me qera nga: Aferdita 01 Pri 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: DARDANIA
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Japim me qira banesen dy dhomeshe e rinovuar krejtesisht ne vitin 2008 e mobiluar tersisht me te gjitha mobiljet dhe kuzhine te re shume funksionale.Eshte ne katin e pare ka parkun Dardania mbrapa baneses eshte shume funksionale per nji familje te re dhe moderne .Shkolla dhe qerdhja jane shume afer e rrethuar me markete dhe supermarkete te medhaja furnizuese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim