BANESE LUKSOZE ME QIRA NE ULPIANE

Jepet me qera nga: aldi 28 Sht 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: ulpiane
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
BANESA GJINDET AFER AAK NE ULPIANE PERBALL ME BENAFIN.
ESHET E RENOVUAR KOMPLET DHE ME MOBILE TE REJA.KA SALLONIN ,DY DHOMA GJUMI, BANJO. BALLKONIN. TE GJITHA ELEMENTET E KUZHINES DHE E RENOVUAR NGA A-ZH.PARKOING KA TE MJAFTUUSHEM.
PREFERROHET PER FAMILJAR.
JU MIREPRESIM. TEL 045976729
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim