BANESE ME QERA AKTASH, PERBALLE F.EDUKIMIT

Jepet me qera nga: Miftar 31 Tet 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: AKTASH, perballe F.Edukimit
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOJ ME QERA BANESEN E CILA GJINDET PERBALLE FAKULTETIT TE EDUKIMIT

PERBEHET: 3 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINE (E NDARE NGA SALLONI), BANJO.
KOMPLET E RENOVUAR DHE E KOMPLETUAR ME TE GJITHA MOBILET E REJA.

E PERSHTATSHME PER 6-8 STUDENTA

TEL: 044/799-348 049/224-524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim