BANESE ME QERA DARDANI 280 EURO

Jepet me qera nga: GRESA 16 Sht 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen Dardania tek busti I Bill Clintonit Banesa ka : SALLONIN ME TRAPEZARI KUZHINEN E NDARE ME SHPAJZE DHOME TE FJETJES BALLKON BANJO KORRIDOR. Banesa eshte e pajisur me ngrohjen e qytetit eshte e renovuar dhe e mobiluar.. Cmimi 280 euro.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim