BANESE ME QERA NE B.DIELLIT AFER XHAMBAZEVE B3

Jepet me qera nga: Bashkim 18 Sht 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira e cila gjendet ne bregun e diellit afer xhambazeve ne Prishtine . Banesa perbehet prej dy dhomave te fjetjes , sallonin , dhe kuzhinen , banjo , nje ballkon.
Banesa leshohet e mobiluar komplet , leshohet vetem per familjar dhe afat te gjat .Per info.ma te hollesishme mund te kontaktoni ne tel : 044 / 115 - 170 ose viber : 049 / 115 - 170 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim