BANESE ME QERA NE BREG DIELLIT

Jepet me qera nga: Bashkim 30 Jan 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen, e cila gjindet ne Bregun e Diellit shume afer xhambazeve dhe raiffeisen bankes . Banesa eshte komplet e mobiluar dhe eshte ne gjendje shume te mire , gjindet ne katin e 2 ka 100 m2 dhe ka kete renditje:

- salloni me kuzhine
- 2 dhoma te gjumit
- banjo
- ballkon
- nxemje qendrore (me pagese)
- garazhe per nje vetur (me pagese)

Banesa leshohet per familjare , cmimi 270 euro, i diskutueshem !

Kontakti ne mob :
tel : 044 / 115 - 170
viber / tel : 049 / 115 - 170

e-mail :
bashkimahmeti@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim